Aktualności

„Ciekawa lekcja” w Bristol Tradition and Luxury***** oraz Grand Hotel Boutique***** Rzeszów

16 listopada 2023 r. klasa 1j Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych w ramach ciekawej lekcji miała przyjemność gościć w prestiżowych rzeszowskich obiektach Bristol Tradition and Luxury***** oraz Grand Hotel Boutique**** Rzeszów. Pan Michał Podgórski, Specjalista ds. Relacji z Gośćmi, profesjonalnie zaprezentował funkcjonowanie hoteli i restauracji. Młodzież zdobyła wiele ciekawych informacji oraz zwiedziła niesamowite wnętrza obiektów.

Obiekt Bristol Tradition and Luxury jest położony przy rzeszowskim Rynku i oferuje eleganckie, klimatyzowane pokoje z designerskimi meblami. Indywidualny wystrój nawiązuje do współczesnych prac projektantów z Polski i Skandynawii. Większość pokoi zdobią motywy folklorystyczne. Codziennie rano w restauracji na miejscu jest serwowane śniadanie. Restauracja Folk specjalizuje się w tradycyjnych potrawach regionalnych. Na parterze budynku znajduje się też Stary Browar Rzeszowski – pierwszy minibrowar w Rzeszowie.

Hotel Grand Boutique mieści się w zabytkowym budynku w Rzeszowie, 50 metrów od rynku. Obiekt oferuje luksusowe i oryginalnie urządzone pokoje. Elegancka restauracja Patio serwuje potrawy kuchni śródziemnomorskiej, europejskiej i polskiej. Winiarnia Vinoteka i bar Amber oferują duży wybór win i napojów.

Organizacja i opieka: Renata Mazur-Bukała, Magdalena Kopel

Dostępność strony