Aktualności

Ciekawa lekcja w WSIiZ w Rzeszowie

„Secrets to booking cheap airline tickets” – Ciekawa lekcja w WSIiZ w Rzeszowie

W dniu 24.01.2022 r. uczniowie trzecich klas naszej szkoły z kierunków Technik Operacyjnych Służb Lotniskowych oraz Technik Eksploatacji Portów i Terminali brali udział w wykładzie w ramach projektu „Ciekawa lekcja” prowadzonego przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Temat wykładu brzmiał „ Secrets to booking cheap airline tickets”, a poprowadziła go lider Aviation Management Club przy WSIiZ – pani Anetta Bała.

Uczniowie zapoznali się z funkcjonowaniem linii lotniczych i ich aliansów, a przede wszystkim odkryli tajniki kupowania biletów w najbardziej korzystnej cenie. Poznali też działanie wyszukiwarek internetowych, za pośrednictwem których można wybrać najdogodniejsze dla siebie połączenie lotnicze. Uczestnictwo w wykładzie oraz przekazana przez prowadzącą wiedza i umiejętności były cennym doświadczeniem dla naszej młodzieży. Opiekę nad uczniami sprawowały: Celina Jagiełowicz-Ryznar, Dorota Bukowska, Magdalena Bira, Agnieszka Wójcik, Katarzyna Łysikowska, Michalina Chudzik, Marcelina Błońska, Oksana Martoń, Barbara Bernat, Małgorzata Długoń.

Dostępność strony