Aktualności

DNI JĘZYKÓW OBCYCH W NASZEJ SZKOLE – AUDIOWIZUALNE LEKCJE KULTUROWE

W ramach Dni Języków Obcych, obchodzonych corocznie w naszej szkole w listopadzie, nauczyciele języków obcych przygotowali szereg zajęć audiowizualnych, które w atrakcyjny sposób przybliżyły uczniom klas: 1 A, 1 D, 1 E, 1 G, 2 E, 2 F, 3 A, 3 B, 5 DS i 5 FS, kulturowe aspekty życia rodzimych użytkowników języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i włoskiego.

Różnorodność tematyczna lekcji pozwoliła uczniom otworzyć się na bogactwo kulturowe i wieloletnie tradycje innych krajów – ucząc się języka obcego, nie sposób w pełni go zrozumieć, bez zagłębienia się w jego historię oraz dziedzictwo kulturowe.

Dzięki tym zajęciom uczniowie z pewnością zdobyli mnóstwo cennych informacji, które zachęcą ich do dalszego, samodzielnego rozwoju.

Nauczyciele języków obcych

Dostępność strony