Aktualności

Dzień Hiszpańsko – Włoski

24.02.2023 odbył się w naszej szkole Dzień Hiszpańsko-Włoski. Rozpoczęliśmy go od powitania znamienitych gości: p. dyrektor mgr Jadwigę Gargaś, p. kierownik do spraw współpracy z zagranicą z Politechniki Rzeszowskiej mgr Edytę Ptaszek, p. Sandrę Vaquero, studentkę z Hiszpanii, p. Meryem Erkan z Turcji, p. Massimiliano Bondioli i p. Christiana Valsecchi z Włoch.

Celem naszego spotkania było doskonalenie umiejętności językowych, kontakt z żywym językiem, możliwość nawiązania rozmowy z native – speakerami z Hiszpanii i Włoch, wspólna zabawa, karaoke, quiz wiedzy o Hiszpanii i Włoszech, degustacja potraw kuchni hiszpańskiej, włoskiej i polskiej. Spotkanie uatrakcyjnił występ uczennicy klasy 2b Aleksandry Małek, która zaśpiewała piosenkę „Ti Amo”.

Organizatorzy: Monika Duda, Małgorzata Soja – Durek, Danuta Chmura. 

Dostępność strony