Aktualności

ETAP OKRĘGOWY OLIMPIADY ZNAJOMOŚCI AFRYKI

W sobotę 2 marca uczennice z Zespołu Szkół nr 3 im. T. Rylskiego w Rzeszowie – Sandra Świątoniowska i Zuzanna Rębacz – wraz z panią Michaliną Chudzik udały się do Liceum Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II w Rzeszowie. Celem wyjścia był udział w okręgowym etapie Olimpiady Znajomości Afryki. Dziewczynki stanęły do walki w gronie prawie 2tys. uczniów z całej Polski. Podczas konkursu sprawdzana była wiedza na temat kontynentu afrykańskiego z zakresu geografii, historii, religii, wiedzy o kulturze i filozofii. Pomimo, iż na wyniki i informacje o tym czy naszym reprezentantkom uda się przedostać do finału trzeba jeszcze chwilę zaczekać, to już teraz serdecznie gratulujemy Sandrze i Zuzi chęci rozwijania swoich zainteresowań oraz aktywnej postawy w życiu szkolnym.

Dostępność strony