Aktualności

HISTORYCZNE WĘDRÓWKI PO EUROPIE „GRANADA W OCZACH WSPÓŁCZESNEJ MŁODZIEŻY” – GRUPA II – POWRÓT

W ramach Ponadnarodowej Mobilności Uczniów, wróciła już – druga z trzech zaplanowanych grup, z hiszpańskiej szkoły Ave Maria Casa Madre w Granadzie.

 

Młodzież podczas pobytu, razem z hiszpańskimi uczniami integrowała się, poznając hiszpańską kulturę, zwyczaje i metody uczenia, stosowane przez nauczycieli w Granadzie. Uczestnicy przedsięwzięcia wspólnie opracowali m.in.: makietę Granady, prezentację multimedialną „Spacerem po historycznych miejscach Granady”, uczestniczyli w warsztatach międzykulturowych, a na zakończenie –  rozegrali z hiszpańskimi uczniami mecz piłki siatkowej.

Podczas pobytu, młodzież poznawała nie tylko Granadę, ale także jej cudowne okolice (jaskinie położone w Górach Sierra de Almijara w regionie Andaluzji).

Uczniom towarzyszyło trzech opiekunów, którzy wspierali ich językowo i organizacyjnie:

Michalina Chudzik, Paweł Muszyński i Kamil Kwoka.

Dostępność strony