Aktualności

I PODKARPACKI KONKURS JĘZYKA WŁOSKIEGO W ZESPOLE SZKÓŁ MISTRZOSTWA SPORTOWEGO – CZĘŚĆ PIERWSZA

03.03.2022 Uczniowie Zespołu Szkół nr 3: Nikola Stanowska, Oliwia Halat i Karolina Cholewa z klasy 3bs oraz Damian Róg i Francesco Wyka – Saraiva z klasy 3bg wraz opiekunem Danutą Chmurą uczestniczyli w I Podkarpackim Konkursie Języka Włoskiego, który odbył się w Szkole Mistrzostwa Sportowego STAL w Rzeszowie. Uczniowie mieli do rozwiązania 16 pytań zamkniętych oraz jedno pytanie otwarte. Na koniec uczestnicy konkursu zostali zaproszeni na smaczny poczęstunek, gdzie mogli skosztować między innymi  pysznej pizzy neapolitańskiej oraz innych smacznych potraw kuchni włoskiej.

Z niecierpliwością czekamy na wyniki 1 części  i wtedy dowiemy się, kto będzie uczestniczył w finale.

Dostępność strony