II etap Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów klas ósmych BIG BEN

W piątek, 17 marca 2023 r. nasza szkoła gościła uczniów ze szkół podstawowych, którzy wzięli udział w II etapie Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów klas ósmych BIG BEN. Do II etapu konkursu zakwalifikowało się 38 uczniów z 8 podkarpackich szkół.

Nauczycieli i uczniów przywitała Pani dyrektor Jadwiga Gargaś, która życzyła uczestnikom powodzenia podczas rozwiązywania testu.

Wszyscy uczniowie otrzymali zaświadczenia potwierdzające uczestnictwo w konkursie.

Dziękujemy za pomoc i zaangażowanie podczas przygotowań konkursu nauczycielom i uczniom, a w szczególności:

– p. Magdalenie Kopel wraz z uczennicami z klasy 3b: Emilią Flak, Martyną Kiełb oraz Gabrielą Pokrywą za przygotowanie przekąsek,

– p. Marcie Świder i p. Renacie Mazur-Bukale oraz cukiernikom z klas 1g, 2g i 3g za pyszny słodki poczęstunek,

– p. Monice Płonce oraz uczennicom Oliwii Pietraszek i Wiktorii Siuta z klasy 2a, Marlenie Grochmal i Natalii Rozborskiej z klasy 3a, Izabeli Watras z klasy 4as, Zuzannie Cach, Martynie Kowalewskiej i Roksanie Musiał z klasy 4bs za przygotowanie sali i obsługę Gości.

Nad całością organizacji konkursu czuwały p. Barbara Chuchla, p. Agnieszka Belcer, p. Angelina Tabor i p. Magdalena Drozd.