II etap Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego BIG BEN

W piątek, 18 marca 2022 r. nasza szkoła gościła uczniów ze szkół podstawowych, którzy wzięli udział w II etapie Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego BIG BEN. Do II etapu konkursu zakwalifikowało się 35 uczniów z 9 podkarpackich szkół, którzy zdobyli co najmniej 90%, tj. 72 punkty.

Nauczycieli i uczniów przywitała Pani dyrektor Jadwiga Gargaś, która życzyła uczestnikom powodzenia podczas rozwiązywania testu.

Wszyscy uczniowie otrzymali zaświadczenia potwierdzające uczestnictwo w konkursie, słodkości oraz drobne upominki.

Dziękujemy za pomoc i zaangażowanie podczas przygotowań konkursu nauczycielom i uczniom, a w szczególności:

– p. Agnieszce Wójcik i p. Magdalenie Kopel wraz z uczennicami z klasy 2b: Emilią Flak, Martyną Kiełb oraz Gabrielą Pokrywą za przygotowanie przekąsek,

– p. Marcie Świder i cukiernikom z klas 3gg i 3gs za pyszny, słodki poczęstunek,

– Wiktorii Domaradzkiej z klasy 3bs za projekt i wykonanie plakatu,

– uczennicom z klasy 3ag: Amelii Furman, Natalii Kowalik, Paulinie Musiał, Zuzannie Poźniak, Aleksandrze Sierżęga oraz Katarzynie Wierzchowskiej za zaangażowanie podczas przygotowań oraz obsługę Gości.

Nad całością organizacji konkursu czuwały p. Barbara Chuchla, p. Agnieszka Belcer i p. Magdalena Drozd.