Aktualności

III MIEJSCE W „Interschool Water Quiz”

W dniu 7 marca odbył się w naszej szkole pierwszy etap I edycji Międzyszkolnego Anglojęzycznego Konkursu „Interschool Water Quiz” organizowanego z okazji Światowego Dnia Wody przez III Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Rzeszowie pod honorowym patronatem MPWiK w Rzeszowie.

W konkursie  uczestniczyli: Szymon Stępak, Jakub Gugała, Michał Żmuda z klasy 4as technika analityka.

Wszyscy uczniowie zostali zakwalifikowani do drugiego etapu konkursu, który odbył się 16 marca w III LO w Rzeszowie.

W pierwszym etapie brało udział 163 uczniów szkół ponadpodstawowych. Do drugiego etapu przeszło 33 uczniów

Laureatem został Szymon Stępak, który zajął  III miejsce.

Swoją nagrodę odebrał na gali finałowej w dniu 22 marca w Ratuszu z rąk Pani Wiceprezydent Krystyny Stachowskiej, Prezesa MPWiK -u, Pana Marka Ustrobińskiego oraz Dyrektora Pana Mieczysława Pasterskiego.

Gratulujemy Szymonowi sukcesu.

mgr inż. Monika Kluz-Kula

Dostępność strony