Aktualności

ILONA KOŁODZIEJ LAUREATKĄ PROGRAMU „NIE ZAGUBIĆ TALENTU”

ILONA KOŁODZIEJ LAUREATKĄ PROGRAMU „NIE ZAGUBIĆ TALENTU”

„Brylant jest kawałkiem węgla, który zdołał zmienić

swe marzenia w rzeczywistość”

Ramon Gomez de la Serna

 

W dniu 19.12. 2022 r. Marszałek Województwa Podkarpackiego wręczył nagrody dla szczególnie uzdolnionej młodzieży z Podkarpacia w ramach projektu „Nie zagubić talentu”. Wśród nagrodzonych jest Ilona Kołodziej, uczennica klasy 4 BG technikum żywienia i usług gastronomicznych, która w ubiegłym roku szkolnym zdobyła 2. miejsce w klasyfikacji ogólnopolskiej etapu okręgowego XXVI Olimpiady Wiedzy o Żywieniu, a następnie tytuł finalisty etapu centralnego. Uroczystość odbyła się w Urzędzie Marszałkowskim w Rzeszowie.

Bardzo serdecznie gratulujemy Ilonie i życzymy dalszych sukcesów !

Do olimpiady uczennica przygotowywała się pod kierunkiem p. mgr inż. Anny Ulan, której również gratulujemy!

 

Dostępność strony