Aktualności,  Ogłoszenia

INNOWACYJNE LEKCJE JĘZYKA ANGIELSKIEGO POZA MURAMI SZKOŁY

W dniu 7 czerwca 2024 r. klasy 2 A i 4 D wzięły udział w innowacji pedagogicznej z języka angielskiego, zatytułowanej „COOLturalny Angielski z Historią w Tle”, autorstwa Karoliny Winiarskiej i Katarzyny Dawidowskiej, wraz z opiekunami: Angeliną Tabor i Gabrielą Waltoś. Celem wyjścia była praktyczna nauka języka agielskiego poza murami szkoły, w kontekście lokalnej historii i kultury.

Uczniowie mieli okazję wysłuchać najciekawszych informacji i anegdot w języku angielskim na temat historii wybranych rzeszowskich murali, przedstawionych przez autorki innowacji.

Nasza lekcja zaciekawiła nie tylko uczniów, ale także przechodniów, którzy zatrzymywali się, by posłuchać ciekawostek o naszym mieście. Wydarzenie to pozwoliło uczniom spojrzeć na naukę języka angielskiego z zupełnie innej, nowoczesnej perspektywy.

Autorki innowacji i przewodniczki: Katarzyna Dawidowska i Karolina Winiarska.

Dostępność strony