Grono pedagogiczne

Nauczyciele Zespołu Szkół nr 3 w Rzeszowie w podziale na grupy przedmiotowe:

Nazwisko i imięPrzedmiot
Szemberska-Baran Alina
Bira Magdalena
Kunicka Agnieszka
Węglowska Agnieszka
Język polski
Język polski
Język polski, Wicedyrektor
Język polski
Chmura Danuta
Chruściński Hubert
Duda Monika
Soja-Durek Małgorzata
Język włoski, język niemiecki
Język niemiecki
Język hiszpański
Język hiszpański
Alibożek Małgorzata
Chuchla Barbara
Dawidowska Katarzyna
Patron Anna
Tabor Angelina
Winiarska Karolina
Wisz Agnieszka
Język angielski
Język angielski
Język angielski
Język angielski
Język angielski
Język angielski
Język angielski

Bar-Zamoyska Marta

Historia, Wiedza o społeczeństwie

Jarek Urszula

Historia, Wiedza o społeczeństwie, nauczyciel – bibliotekarz

Pyzia Wiesław

Wiedza o kulturze, Historia sztuki
i reklamy, Muzyka
Bukowska Dorota
Chudzik Michalina
Gargaś Jadwiga
Geografia, Przedmioty zawodowe
Geografia
Geografia, Dyrektor
Kania Beata
Kwoka Kamil
Stecka Sabina
Wielgos Barbara
Matematyka
Matematyka

Matematyka, Przedmioty zawodowe
Matematyka, Informatyka
Litwin-Zgłobicka AleksandraFizyka
Fąfara-Czuryło Katarzyna
Kluz-Kula Monika
Szul Magdalena
Chemia
Chemia, Przedmioty zawodowe
Chemia, Przedmioty zawodowe
Kaszowska Alina
Wojtala Małgorzata
Biologia, Wychowawca w internacie
Biologia
ks. Graboś Marcin
Kania Rafał
Łapa Marta
ks. Róż Piotr
Religia
Religia
Religia
Religia
Bernat Barbara
Depa Paweł
Długoń Małgorzata
Kokoszka Anna
Korbelak Anna
Sieńko Leszek
Szczygielski Wojciech
Wychowanie fizyczne
Wychowanie fizyczne
Wychowanie fizyczne
Wychowanie fizyczne, Edukacja dla bezpieczeństwa
Wychowanie fizyczne, Edukacja dla bezpieczeństwa
Wychowanie fizyczne, Edukacja dla bezpieczeństwa
Wychowanie fizyczne
Baran Mariusz
Betleja Daniel
Kosior Dawid
Latocha Kazimierz
Muszyński Paweł
Rachowicz Agnieszka
Fotografia reklamowa, Informatyka
Informatyka
Informatyka
Przedmioty zawodowe, Informatyka
Informatyka, Przedmioty zawodowe
Grafika
Kraska Edyta
Latocha Małgorzata
Sanetra Zdzisława
Przedmioty ekonomiczne
Przedmioty ekonomiczne
Przedmioty ekonomiczne

Jurek Elżbieta

Psychologia, wychowawca w internacie

Spirała Anna

Kierownik szkolenia praktycznego, przedmioty zawodowe
Borzęcka Marzena
Bród-Sikora Elżbieta
Długosiewicz Katarzyna
Górniak Anna
Jagiełowicz-Ryznar Celina
Kwater Iwona
Marczak Oksana
Przedmioty zawodowe
Przedmioty zawodowe
Przedmioty zawodowe
Przedmioty zawodowe
Przedmioty zawodowe
Przedmioty zawodowe
Przedmioty zawodowe
Nowak KatarzynaPrzedmioty zawodowe, Wicedyrektor
Machowska Halina
Pabjańska Małgorzata
Skaskiewicz Renata
Spirała Anna
Stecka Sabina
Świder Marta
Ulan Anna
Wójcik Agnieszka
Przedmioty zawodowe
Przedmioty zawodowe
Przedmioty zawodowe
Przedmioty zawodowe
Przedmioty zawodowe
Przedmioty zawodowe
Przedmioty zawodowe
Przedmioty zawodowe
Depa-Kostecka AlicjaPedagog szkolny,Wychowanie do życia  w rodzinie, Doradztwo zawodowe
Nierojewska-Pałys  KatarzynaKierownik internatu
Błażejowska Magdalena
Byjoś Witold
Chuchla Monika
Kotula Barbara
Krok Magdalena
Matuszkiewicz Ewa
Murias Marta
Ulak Anna
Wychowawca w internacie
Wychowawca w internacie
Wychowawca w internacie
Wychowawca w internacie
Wychowawca w internacie
Wychowawca w internacie
Wychowawca w internacie
Wychowawca w internacie
Skoczylas RenataNauczyciel – bibliotekarz