Grono pedagogiczne

Nauczyciele Zespołu Szkół nr 3 w Rzeszowie w podziale na grupy przedmiotowe:

 
Nazwisko i imię Przedmiot

Bira Magdalena
Kozubal Urszula
Kunicka Agnieszka
Szemberska-Baran Alina
Węglowska Agnieszka

Język polski
Język polski

Język polski, Wicedyrektor
Język polski

Język polski
Chmura Danuta
Chruściński Hubert
Duda Monika
Soja-Durek Małgorzata
Język włoski, język niemiecki
Język niemiecki
Język hiszpański
Język hiszpański
Alibożek Małgorzata
Chuchla Barbara
Dawidowska Katarzyna
Drozd Magdalena
Patron Anna
Szeliga Maciej
Tabor Angelina
Winiarska Karolina
Wisz Agnieszka
Język angielski
Język angielski
Język angielski
Język angielski
Język angielski
Język angielski
Język angielski
Język angielski
Język angielski
Bielecka Marta
Doktór Tomasz
Styka Marek
Historia
Historia
Historia

Jarek Urszula

Historia, Wiedza o społeczeństwie, nauczyciel – bibliotekarz

Pyzia Wiesław

Wiedza o kulturze, Historia sztuki i reklamy, Muzyka
Bieniek Danuta
Bukowska Dorota
Chudzik Michalina
Gargaś Jadwiga
Geografia
Geografia, Przedmioty zawodowe

Geografia
Geografia, Dyrektor
Kania Beata
Kwoka Kamil
Stecka Sabina
Wielgos Barbara
Matematyka
Matematyka

Matematyka, Przedmioty zawodowe
Matematyka, Informatyka
Litwin-Zgłobicka Aleksandra Fizyka
Fąfara-Czuryło Katarzyna
Kluz-Kula Monika
Chemia
Chemia, Przedmioty zawodowe
Kaszowska Alina
Wojtala Małgorzata
Biologia, Wychowawca w internacie
Biologia
Kania Rafał
Olechowska Anna
ks. Róż Piotr
Religia
Religia
Religia
Bernat Barbara
Chwałka Krzysztof
Depa Paweł
Długoń Małgorzata
Kokoszka Anna
Sieńko Leszek
Szczygielski Wojciech
Wychowanie fizyczne
Wychowanie fizyczne

Wychowanie fizyczne
Wychowanie fizyczne
Wychowanie fizyczne, Edukacja dla bezpieczeństwa
Wychowanie fizyczne, Edukacja dla bezpieczeństwa
Wychowanie fizyczne
Baran Mariusz
Betleja Daniel
Kosior Dawid
Latocha Kazimierz
Muszyński Paweł
Fotografia reklamowa, Informatyka
Informatyka
Informatyka
Przedmioty zawodowe, Informatyka
Informatyka, Przedmioty zawodowe
Kraska Edyta Przedmioty ekonomiczne
Jurek Elżbieta Psychologia, wychowawca w internacie
Spirała Anna Kierownik szkolenia praktycznego, przedmioty zawodowe
Borzęcka Marzena
Bród-Sikora Elżbieta
Długosiewicz Katarzyna
Górniak Anna
Jagiełowicz-Ryznar Celina
Kubas Ewa
Kubas Sabina
Kwater Iwona
Machowska Halina
Marczak Oksana
Przedmioty zawodowe
Przedmioty zawodowe
Przedmioty zawodowe
Przedmioty zawodowe
Przedmioty zawodowe
Przedmioty zawodowe
Przedmioty zawodowe

Przedmioty zawodowe
Przedmioty zawodowe
Przedmioty zawodowe
Nowak Katarzyna Przedmioty zawodowe, Wicedyrektor
Pabjańska Małgorzata
Spirała Anna
Stecka Sabina
Surmacz Dominika
Świder Marta
Ulan Anna
Wójcik Agnieszka
Przedmioty zawodowe
Przedmioty zawodowe
Przedmioty zawodowe
Przedmioty zawodowe

Przedmioty zawodowe
Przedmioty zawodowe
Przedmioty zawodowe
Wiącek Patrycja
Strzyżowska Agnieszka
Łuczak-Rejman Katarzyna
Pedagog szkolny
Pedagog szkolny
Psycholog
Nierojewska-Pałys  Katarzyna Kierownik internatu
Bester Anna
Błażejowska Magdalena
Byjoś Witold
Chuchla Monika
Kotula Barbara
Krok Magdalena
Matuszkiewicz Ewa
Murias Marta
Peszko Monika
Ulak Anna
Wychowawca w internacie
Wychowawca w internacie

Wychowawca w internacie
Wychowawca w internacie
Wychowawca w internacie
Wychowawca w internacie
Wychowawca w internacie
Wychowawca w internacie
Wychowawca w internacie
Wychowawca w internacie
Kuźniar Katarzyna
Skoczylas Renata
Nauczyciel – bibliotekarz
Nauczyciel – bibliotekarz

Dostępność strony