Aktualności

Kadry Turystyki w naszej szkole

W dniu 07.12.22 odbyło się w naszej szkole spotkanie uczniów klas technikum hotelarskiego 2a, 3a, 4as oraz kilku zainteresowanych z innych klas, z pracownikiem warszawskiej firmy Kadry Turystyki.

Spotkanie miało na celu zapoznanie uczniów z zawodami animatora i rezydenta turystycznego. Było też okazją do podzielenia się osobistym doświadczeniem z pracy w charakterze animatora przez sympatyczną panią Paulinę, reprezentującą firmę Kadry Turystyki.

Podczas spotkania młodzież została zaproszona do udziału w Open Day biura turystycznego Coral Travel, gdzie planowane jest bezpłatne szkolenie na animatora, a pełnoletni uczniowie będą mogli ubiegać się o pracę animatora w Bułgarii, Grecji lub Egipcie.

Spotkanie zorganizowała Iwona Kwater przy znacznej pomocy pani Celiny Jagiełowicz- Ryznar.

Dostępność strony