Aktualności,  Ogłoszenia

KOLEJNY SUKCES

TO JUŻ KOLEJNY, NIESAMOWITY SUKCES NASZYCH UCZENNIC W OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE WIEDZY O ŻYWIENIU 😊😊😊

NATALIA JASIŃSKA Z KLASY 4 BS ZAJĘŁA II MIEJSCE W BARDZO ZACIĘTEJ WALCE PODCZAS ELIMINACJI CENTRALNYCH OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY WIEDZY O ŻYWIENIU, A ILONA KOŁODZIEJ Z KLASY 4 BG UPLASOWAŁA SIĘ NA MIEJSCU XIV. TAK WIĘC OBIE NASZE UCZENNICE UZYSKAŁY TYTUŁ LAUREATA OLIMPIADY, KTÓRY OTWIERA IM WIELE MOŻLIWOŚCI W DALSZEJ EDUKACJI I UZYSKANIU INDEKSU NA WYMARZONE STUDIA.

DODATKOWO, TYTUŁ LAUREATA ZWALNIA UCZENNICE Z CZĘŚCI PISEMNEJ EGZAMINU ZAWODOWEGO Z WYNIKIEM 100%, DAJE WYNIK 100% Z BIOLOGII NA MATURZE NA POZIOMIE ROZSZERZONYM, A TAKŻE UZYSKANIE STYPENDIUM „MISTRZ” ORAZ UDZIAŁ W PROGRAMIE „ NIE ZAGUBIĆ TALENTU”.

ELIMINACJE ODBYŁY SIĘ W DNIACH 22-24 MARCA 2023 ROKU W SZCZECINIE I SKŁADAŁY SIĘ Z 3 ETAPÓW – CZĘŚCI PISEMNEJ ( TESTOWEJ), CZĘŚCI PRAKTYCZNEJ ORAZ CZEŚCI USTNEJ W FORMIE QUIZU. OBIE UCZENNICE WYKAZAŁY SIĘ OGROMNĄ WIEDZĄ, NATOMIAST NATALKA STOCZYŁA IMPONUJĄCĄ WALKĘ  PODCZAS ODPOWIEDZI USTNYCH I ZAJĘŁA 1. MIESCE, UZYSKUJĄC TYTUŁ NAJLEPSZEJ UCZENNICY TECHNIKUM W POLSCE.

BARDZO SERDECZNIE GRATULUJEMY NASZYM UCZENNICOM UZYSKANIA TAK WSPANIAŁYCH WYNIKÓW I JESTEŚMY DUMNI, ŻE MAMY TAKĄ MŁODZIEŻ, KTÓREJ „CHCE SIĘ CHCIEĆ”.

DO OLIMPIADY UCZENNICE PRZYGOTOWYWAŁA PANI MGR INŻ. ANNA ULAN.

Dostępność strony