Aktualności

Konkurs języka angielskiego ENGLISH IN LOGISTICS

W dniu 19.04.2023 r. w Zespole Szkół nr 2 odbyła się V edycja Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego w Branży Logistycznej ‘English in Logistics’. Patronat honorowy nad konkursem objęli: Kuratorium Oświaty w Rzeszowie, Prezydent Miasta Rzeszowa pan Konrad Fijołek oraz Wojewoda Podkarpacki pani Ewa Leniart. 

Uczniowie zmierzyli się z zadaniami praktycznymi z zakresu logistyki oraz rozumieniem tekstu pisanego i zadaniami leksykalnymi w języku angielskim. Naszą szkołę reprezentowali: Nikola Wytrwał, Anita Kułak, Andżelika Bielenda, Wiktor Brudz, Alessio Lechiancole

Ogromnie miło nam poinformować, iż :

NIKOLA WYTRWAŁ z kl. 4ds zajęła III MIEJSCE 

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w branży logistycznej.

Opiekunowie konkursu:

mgr inż. Anna Górniak

mgr Agnieszka Wisz

Dostępność strony