Aktualności

KONKURS PN. „OZDOBY NA SZKOLNĄ CHOINKĘ”

W dniu 6 grudnia w naszej szkole odbyło się rozstrzygnięcie konkursu bożonarodzeniowego pn. „Ozdoby na szkolną choinkę”. W konkursie na najładniejszą ozdobę świąteczną wzięli udział uczniowie z klasy 1c, 1f oraz 2f. Młodzież wykonała niepowtarzalne bombki, ozdoby i pierniczki, którymi udekorowała szkolną choinkę.

 

Komisja oceniająca stanęła przed niezwykle trudnym zadaniem: musiała wybrać te najpiękniejsze. Ponieważ wszystkie prace zachwycały swoim pięknem, oryginalnością, kreatywnością, pomysłowością, jury postanowiło nagrodzić każdego z uczestników. Komisja Konkursowa w składzie p. Anna Spirała, p. Renata Skoczylas oraz uczniowie Weronika Jaworska, Aleksandra Przystaś z klasy 4fs i Patryk Murias, Michał Obacz z klasy 4fg postanowiła przyznać trzy główne nagrody oraz wyróżnienia.

 

I MIEJSCE ZDOBYŁA MARIA WYDRA Z KLASY 2f

II MIEJSCE ZDOBYŁ RADOSŁAW MYTYCH Z KLASY 1c

III MIEJSCE ZDOBYŁA MAGDALENA STĘPIEŃ Z KLASY 2f

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym. Dziękujemy uczniom biorącym udział w konkursie za ogromne zaangażowanie i twórczą pracę!

 

Uczniowie biorący udział w konkursie:

Radosław Mytych, Maja Pacyna, Krystian Piękny, Aneta Sowa, Mikołaj Wilk z klasy 1c, Wiktoria Bielenda, Gabriela Czernik, Sabina Draus, Gabriel Firlej, Monika Gucwa, Radosław Hudzik, Alicja Kasprzyk, Katarzyna Kawula, Nadia Marut, Oliwia Such, Lena Telega z klasy 1f, Zuzanna Cupryś, Wiktor Migut, Oliwia Staroń, Magdalena Stępień, Maksymilian Styś, Maria Wydra, Wiktoria Złamaniec z klasy 2f.

Zdjęcia wykonały uczennice z klasy 4fs Weronika Jaworska, Aleksandra Przystaś, Zuzanna Olszowy pod opieką p. Renaty Skoczylas.

 

Opiekunowie: Agnieszka Belcer, Barbara Chuchla, Tomasz Doktór.

Dostępność strony