LdV III 2012

Udział  szkoły  w programie  LEONARDO  DA VINCI

BERLIN 2012

 

„STAŻ W BERLINIE – SZANSĄ NA SUKCES ZAWODOWY”

W marcu 2012 roku szesnastu uczniów naszej szkoły:

– uczniowie klasy 3AT w zawodzie technika analityka tj.
1. Miś Anna
2. Pępek Natalia
3. Kondras Magda
4. Wiatr Aleksandra
5. Sieńko Karolina
6. Krzanowska Agnieszka
7. Skała Aleksandra
8. Lekki Arkadiusz

– uczniowie klasy 3AT w zawodzie technika technologii żywności tj.
1. Żądło Michał
2. Lampart Karolina
3. Filip Daniel
4. Król Dominika
5. Fąfara Aneta
6. Puchała Justyna
7. Jaśkiewicz Justyna
8. Kusz Paulina

uczestniczyli w praktyce zagranicznej. Tym razem uczniowie pod opieką mgr Karoliny Lipiec spędzili miesiąc w Berlinie. Przez miesiąc oprócz zdobywania doświadczenia zawodowego, w różnych zakładach pracy grupa zwiedzała zabytki stolicy Niemiec (Brama Brandenburska, Mur Berliński, Aleksander Platz, Zamek Charlottenburg, Parlament, Ogrody Botaniczne) oraz poznawała język i kulturę naszych sąsiadów. Berlin okazał się miastem niezwykłym, pełnym kontrastów, kolorów i atrakcji turystycznych. Z pewnością miesiąc nie wystarczył by odkryć wszystkie jego walory. Berlińczycy natomiast dali się poznać z jak najlepszej strony, dzięki czemu wyjazd okazał się niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich uczestników stażu.

Informację przygotowała: Karolina Lipiec

Dostępność strony