Aktualności

Lekcje w hotelu

Uczniowie klasy 3 a technik hotelarstwa będą w bieżącym roku szkolnym, realizować swoje zajęcia z jednego z przedmiotów zawodowych w hotelu B&B w Rzeszowie. Hotel B&B to czterogwiazdkowy obiekt należący do międzynarodowej sieci hoteli, świadczący szeroki zakres usług, w szczególności dla gości biznesowych.

Pierwszy dzień zajęć w hotelu upłynął w bardzo przyjemnej atmosferze, uczniowie zostali przywitani przez dyrektora hotelu panią Katarzyna Czopor, która zaprosiła wszystkich do skorzystania z bufetu kawowego, przygotowanego specjalnie dla nich😊. Później odbyło się szkolenie bhp i okazało się ono całkiem interesujące, a na pewno bardzo przydatne.

Od następnego tygodnia nasi uczniowie będą mogli zapoznać się z pracą poszczególnych działów hotelu i od środka zobaczyć, jak wygląda hotelowa rzeczywistość.

Iwona Kwater

Dostępność strony