Aktualności

MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM

20.10. 2022 r. odbyły się Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 3 im. T.Rylskiego w Rzeszowie.

Turniej był przeprowadzony w dwóch kategoriach: dziewczęta i chłopcy. Zgłosiło się 18 dziewcząt i 39 chłopców, którzy walczyli o najwyższe trofeum. W kategorii dziewcząt:

  1. miejsce zdobyła Emilia Skiba kl. 1a,
  2. miejsce Nikola Ochab kl. 3a,
  3. miejsce przypadło Wiktorii Wytwał kl. 4fg, po zaciętej walce z Anią Rościszewską kl. 4cs.

W kategorii chłopców:

  1. miejsce zdobył Dawid Czarnik kl. 3g,
  2. miejsce Piotr Taźbier kl. 2g,
  3. miejsce Jakub Tomaka kl. 3f po wyrównanej walce z Gracjanem Szczygielskim kl. 1h.

Walka o najwyższe trofeum toczyła się do samego końca zawodów. Młodzi sportowcy zostali poczęstowani słodkościami ufundowanymi przez p. Jadwigę Gargaś Dyrektora ZS nr 3 w Rzeszowie, która również zatroszczyła się o puchary dla zwycięzców. Pani główna księgowa i nauczyciele katedry wf ufundowali medale dla naszej młodzieży. Organizatorami mistrzostw byli: p. Barbara Bernat, p. Wojciech Szczygielski i Wiesław Pyzia przy współpracy z p. Pawłem  Muszyńskim i nauczycielami wychowania fizycznego.

Główną sędziną i zawodniczką finalistką 1. miejsca była Emilia Skiba kl. 1a. Sędziami punktowymi byli uczniowie klas: 1a, 2a, 2c. Do zawodów miejskich w tenisa stołowego Miasta Rzeszowa nominację otrzymali: Emilia Skiba, Nikola Ochab, Wiktoria Wytrwał, Anna Rościszewska, Konrad Czarnik, Piotr Taźbier, Jakub Tomaka, Gracjan Szczygielski.

Wręczenia pucharów, medali i dyplomów dokonała p. Agnieszka Kunicka, Wicedyrektor ZS nr 3.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Duże brawa dla Was, kochani uczniowie, bo bez Was nie byłoby takich wspaniałych zawodów.

 

Dostępność strony