Aktualności

NASZE ZAKŁADY PRACY – CZĘŚĆ II TECHNIK LOTNISKOWYCH SŁUŻB OPERACYJNYCH

Dziś przedstawiamy nasz zakład, w którym realizujemy staż zagraniczny. Jest to Międzynarodowy Port Lotniczy im. Federico Felliniego. Pracujemy po dwie osoby, rano lub po południu. Wszystkie nasze zadania zawodowe wykonujemy zgodnie z harmonogramem praktyk. Zapoznaliśmy się ze strukturą organizacyjną portu lotniczego, jego topografią oraz zasadami poruszania się po terenie lotniska. Poznaliśmy elementy infrastruktury i organizacji portu lotniczego. Pracujemy przy odprawie biletowo-bagażowej pasażerów, wykonujemy czynności związane z obsługą podróżnych w terminalu.

Pozdrawiamy – uczniowie z kierunku technik lotniskowych służb operacyjnych – Emilia, Julita, Jakub i Patryk wraz z opiekunkami: p. Edytą Kraską i p. Danutą Chmurą.

Dostępność strony