Aktualności

NASZE ZAKŁADY PRACY – CZEŚĆ III

TECHNIK REKLAMY

Jako ostatnia grupa, przedstawiamy nasze zakłady realizacji stażu w ramach projektu „Włoski staż oknem na świat”. Pracujemy po dwie osoby. Wszystkie nasze zadania zawodowe wykonujemy zgodnie z harmonogramem praktyk, realizując je  w agencjach reklamowych, studiach fotograficznych i agencjach marketingowych: FOTO VIDEO PLAY RIMINI, NEON RIMINI GROUP SRL, LITOINCISA87 DI CANGIANI SILVANO, A.I. RIMINI- AGENZIA DI ASSISTENZA E SUPPORTO.

Tworzymy bazy danych klientów naszych firm, wykonujemy profesjonalne zdjęcia reklamowe, planujemy kampanie reklamowe, pracujemy w programie graficznym i programie do obróbki cyfrowej zdjęć, projektujemy ulotki i plakaty reklamowe.

Pozdrawiamy – uczniowie z kierunku technik reklamy: Iga, Wiktoria, Karolina, Kamila, Izabela, Dominika, Wiktoria i Michał.

Dostępność strony