Aktualności

NAUKOLATEK – NASTOLETNI NAUKOWIEC

Z radością informujemy, że nasza szkoła pokonała 40 szkół ponadpodstawowych i zakwalifikowała się do realizacji projektu naukowo-badawczego, otrzymując grant  maksymalnej wysokości w ramach Politechnicznej Sieci Via Carpatia im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego –  „Naukolatek – nastoletni naukowiec”.

Uczniowie klasy 4c na kierunku Technik Lotniskowych Służb Operacyjnych: Alan Jaworski, Karol Miąso i Maksymilian Szlęk  wraz z opiekunami z Zespołu Szkół nr 3 w Rzeszowie  i Politechniki  Rzeszowskiej: dr inż. Celiną Jagiełowicz-Ryznar i dr inż. Dominiką Ziają będą przez 6 -mcy realizować projekt badawczy „Ocena możliwości zastosowania pomiarów wizyjnych do bezkontaktowego monitorowania stanu pracy opon samolotu”.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w pracach badawczych.

Dostępność strony