NOCNE SPOTKANIE Z REKLAMĄ – „Adventure”

12 grudnia o godz. 20 na Politechnice Rzeszowskiej miała miejsce XXII edycja Nocnego Spotkania z Reklamą, organizowanego przez Studenckie Koło Naukowe Komunikacji Marketingowej „Brief”.

Uczniowie z klas: 2F, 3F, 4FS oraz 4FG z kierunku technik reklamy mogli uzyskać nowe spojrzenie na reklamy, które emitowane są tak często w telewizji, nauczyć się i dostrzec coś nowego.

Nocne Spotkanie z Reklamą – to największa tego typu impreza marketingowa na skalę ogólnopolską. Uczniowie doświadczyli ciekawej lekcji zawodowej, bo przecież reklama jest ich profesją. Dzięki prezentacji reklam z różnych kategorii, każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

W czasie przerwy odbyło się losowanie. Do Mateusza z klasy 4FS  los się uśmiechnął i wygrał atrakcyjną nagrodę.

Każdy wychodził z nadzieją, że za rok również uda się wziąć udział w Nocnym Spotkaniu z Reklamą.

Organizator: Edyta Kraska

Opiekunowie młodzieży: Edyta Kraska, Kamil Kwoka, Paweł Muszyński.