OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA ZDROWIA PCK

„Zdrowie jest ważne nie dlatego, że jest ważne, ale dlatego, że bez zdrowia wszystko inne jest nieważne”

W dniu 15 grudnia 2023 roku 12 uczniów naszej szkoły stanęło do rywalizacji w 31. edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowia, której celem jest promowanie prawidłowych wzorców racjonalnego żywienia, aktywności fizycznej oraz profilaktyki chorób dietozależnych i nowotworowych.

Otwarcia Olimpiady dokonała pani wicedyrektor Agnieszka Kunicka, która życzyła wszystkim jak najlepszych wyników oraz realizowania swoich pasji i dbałości o zdrowie w codziennym życiu.

Uczniowie mieli do rozwiązania test on-line składający się z 40 pytań na platformie PCK.

Wyniki przedstawiają się następująco:

1. miejsce Anna Karnas klasa 5 BS

2. miejsce Oliwia Halat klasa 5 BS

3. miejsce Oliwia Grab klasa 3 B

Eliminacje rejonowe odbędą się 12 stycznia 2023 roku, naszą szkołę reprezentować będzie Anna Karnas.

Serdecznie gratulujemy Wszystkim uczestnikom eliminacji szkolnych, a Ani życzymy powodzenia i mocno trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.

Koordynatorki Olimpiady: Anna Ulan i Barbara Bernat.