Aktualności

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA ZDROWIA PCK

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA ZDROWIA PCK 😊😊😊

W dniu 29 marca 2023 roku 16 uczniów naszej szkoły stanęło do rywalizacji w jubileuszowej 30. edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowia, której celem jest promowanie prawidłowych wzorców racjonalnego żywienia, aktywności fizycznej oraz profilaktyki chorób dietozależnych. Otwarcia Olimpiady dokonała pani wicedyrektor Agnieszka Kunicka, która życzyła wszystkim jak najlepszych wyników oraz realizowania swoich pasji w codziennym życiu. Uczniowie rozwiązywali test on-line na platformie PCK.

Wyniki przedstawiają się następująco:

1.     miejsce Natalia Jasińska klasa 4 BS

2.     miejsce Anna Karnas klasa 4 BS

3.     miejsce ex aequo Karolina Cholewa i Gabriela Szczepanik klasa 4 BS

4.     miejsce Patryk Hadała klasa 4 EG

Eliminacje rejonowe odbędą się 21 kwietnia 2023 roku, naszą szkołę reprezentować będzie Natalia Jasińska.

Serdecznie gratulujemy Wszystkim uczestnikom eliminacji szkolnych, a Natalii życzymy powodzenia
i mocno trzymamy kciuki za dalsze sukcesy 😊

Koordynatorki Olimpiady Anna Ulan i Barbara Bernat.

Dostępność strony