Aktualności

Olimpiada Wiedzy o Prawach Ucznia

Znamy wyniki z Olimpiady Wiedzy o Prawach Ucznia!

Szkolna komisja konkursowa w dniu 13 października 2021 r. przeprowadziła etap szkolny Olimpiady, w którym wzięło udział 29 uczniów i uczennic. Etap pierwszy polegał na wypełnieniu testu wielokrotnego wyboru, z którym bardzo dobrze poradzili sobie:

Nikola Piela – klasa 1c, Julia Ciupak – klasa 3es, Oliwier Włodarczyk – klasa 3es oraz Dominik Michalik – klasa 3cg i zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego.

Teraz uczestnicy i uczestniczki drugiego etapu (etapu wojewódzkiego) zmierzą się z zadaniem, które polega na napisaniu pracy pisemnej lub przygotowaniu nagrania wideo na temat „Jak powinna wyglądać szkoła, która respektuje prawa osób uczących się?”.

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Dostępność strony