Aktualności

PMU „Nowatorskie metody nauczania geografii oparte na współczesnej technologii cyfrowej”

3 października 17 uczniów wraz z 3 opiekunami wyjechało do szkoły Escuela de fp Santa Maria de los Angeles Santa Maria degli Angeli w Maladze, by wspólnie z hiszpańską młodzieżą podczas zajęć lekcyjnych realizować podstawę programową z przedmiotów ogólnokształcących, wspólną dla obu krajów. To już druga grupa uczniów uczestnicząca w projekcie mającym na celu kształtowanie kompetencji kluczowych takich jak wielojęzyczność, kompetencje cyfrowe, społeczne czy obywatelskie.

Przez najbliższy tydzień oprócz zajęć lekcyjnych będą zwiedzać Malagę oraz okolice, spędzać wolny czas na pięknej plaży oraz korzystać z uroków Andaluzji.

Pozdrawiamy z pięknej słonecznej Malagi!!!

Opiekunowie: Sabina Stecka, Kamil Kwoka, Maciej Szeliga

Autorki projektu: Katarzyna Łysikowska, Sabina Stecka

Koordynator: Katarzyna Nowak

Dostępność strony