Aktualności

PMU „Nowatorskie metody nauczania geografii oparte na współczesnej technologii cyfrowej”.

Dobiegł już końca tygodniowy pobyt drugiej – tym razem 17-osobowej grupy uczniów w hiszpańskiej szkole Escuela de fp Santa Maria de los Angeles Santa Maria degli Angeli w Maladze, podczas którego wraz z hiszpańską młodzieżą realizowali podstawę programową z przedmiotów ogólnokształcących (geografia, j. angielski, informatyka) oraz kształtowali kompetencje kluczowe w zakresie porozumiewania się w językach obcych, informatyczne, społeczne czy obywatelskie.

Po zajęciach zwiedzali miasto, spędzali czas na pięknej plaży, a także wybrali się na całodzienną wycieczkę na Gibraltar.

Do domu wrócili ubogaceni o nowe doświadczenia, nawiązane relacje z hiszpańską młodzieżą, a także przekonanie, że warto się uczyć języków obcych, gdyż tak naprawdę one otwierają wiele drzwi i ułatwiają podróżowanie.

 

Opiekunowie: Sabina Stecka, Kamil Kwoka, Maciej Szeliga

Autorki projektu: Katarzyna Łysikowska, Sabina Stecka

Koordynator: Katarzyna Nowak

Poniżej fotorelacja z całego tygodnia:

 

 

 

Dostępność strony