Aktualności

Podsumowanie stażu zawodowego w Rimini

Zakończył się wiosenny cykl wyjazdów zagranicznych młodzieży w ramach realizowanych projektów: Erasmus+ i Ponadnarodowa Mobilność Uczniów.

W sumie na realizację działań mobilnościowych wyjechało 38 uczniów i 6 nauczycieli w ramach programu PMU oraz 28 uczniów, 2 opiekunów i 4 nauczycieli na obserwację pracy w ramach akredytacji w sektorze Kształcenie i szkolenia zawodowe w programie Erasmus+.

Pomimo różnych trudności związanych z transportem oraz sytuacją pogodową, zaplanowane działania udało się zrealizować w całości, a młodzież, poza zajęciami w szkole czy praktykami w zakładach pracy, miała okazję zwiedzić ciekawe miejsca w ramach zajęć kulturowych: Rzym, Ankonę czy San Marino.

Poniżej fotorelacja z zakończonych działań mobilnościowych z Rimini, skąd młodzież wróciła w ostatnią niedzielę, a do śledzenia bieżących informacji związanych z wykorzystywaniem funduszy unijnych zapraszam na stronę internetową www.projektyzs3.rzeszow.pl

Koordynator projektów: Katarzyna Nowak

Dostępność strony