Aktualności

POŻEGNANIE MATURZYSTÓW 2021

„Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj” – Mark Twain

W planach była uroczysta akademia, pełne wzruszeń i emocji pożegnanie. Życie zweryfikowało jednak ten zamysł. Z powodu pandemii, w warunkach wszelkich restrykcji, tegoroczni absolwenci Zespołu Szkół Nr 3 w Rzeszowie, w dniu 30 kwietnia 2021 r. odebrali świadectwa ukończenia szkoły i oficjalnie pożegnali szkołę, w której spędzili cztery lata nauki. Były świadectwa z wyróżnieniem, nagrody książkowe i gratulacje.

Zwracając się do tegorocznych maturzystów, pani dyrektor Jadwiga Gargaś podziękowała Im za godne reprezentowanie Zespołu Szkół Nr 3 podczas różnych zmagań konkursowych, targów edukacyjnych, praktyk zagranicznych, wydarzeń kulturalnych i sportowych. Doceniła Ich wkład i trud włożony w działalność wielu organizacji, również charytatywnych. Dodała, iż wiedza i wartości zdobyte podczas edukacji w naszej szkole na pewno będą przydatne Absolwentom w dorosłym życiu.

Drodzy Absolwenci!
Nigdy nie traćcie nadziei ani wiary we własne siły. Pamiętajcie, że oprócz wiedzy, o wartości człowieka decyduje to, co ma w sercu. Miejcie więc szacunek dla każdego, bo to jest jedna z najważniejszych lekcji życia. Patrzcie odważnie w przyszłość. Nie zapomnijcie jednak o tych, którzy Was ukształtowali i o miejscu – szkole, która była cząstką Waszego życia przez ostatnie 4 lata. Powodzenia!!!

Dostępność strony