PRACE KONKURSOWE „Welcome to Washington D.C.”

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych „WELCOME TO Washington D.C.” – prace konkursowe.

W dniu 3 kwietnia w naszej szkole odbyło się rozstrzygnięcie Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych „WELCOME TO Washington D.C.”.

Uczniowie mieli za zadanie wykonać pracę graficzną – folder reklamowy wybranego zabytku waszyngtońskiego napisany w języku angielskim.

Na konkurs wpłynęło bardzo wiele prac plastycznych. W konkursie wzięło udział 50 uczniów z 11 szkół podstawowych.

Komisja konkursowa w składzie p. Anna Spirała, p. Katarzyna Kuźniar, p. Barbara Chuchla, p. Angelina Tabor i p. Agnieszka Belcer stanęła przed niezwykle trudnym zadaniem: prace zachwycały kolorystyką, kreatywnością i oryginalnością wykonania. W związku z tym jury postanowiło przyznać nagrody w dwóch kategoriach: folder artystyczny i folder profesjonalny.

Laureaci w kategorii folder artystyczny:

I miejsce         Amelia Mikulec           Szkoła Podstawowa nr 4 w Rzeszowie

ex aequo        Amelia Stec                 Szkoła Podstawowa w Woli Rafałowskiej

II miejsce        Izabela Janasik           Szkoła Podstawowa w Trzcinicy

III miejsce       Kamila Ciechanowicz Szkoła Podstawowa nr 16 w Rzeszowie

Laureaci w kategorii folder profesjonalny:

I miejsce         Ignacy Wójcik             Szkoła Podstawowa nr 4 w Rzeszowie

II miejsce        Tymoteusz Żmuda     Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie

III miejsce       Michalina Madera     Szkoła Podstawowa w Rudnej Wielkiej

wyróżnienie   Szymon Wróbel         Szkoła Podstawowa w Rudnej Wielkiej

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym. Dziękujemy uczniom biorącym udział w konkursie za ogromne zaangażowanie i twórczą pracę!!!

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy.

Laureaci i wyróżnieni otrzymają dyplomy i nagrody, które zostaną wręczone w dniu 20 kwietnia podczas Dnia Otwartego naszej szkoły.