Prezentacje chórów

W dniu 27 października 2022r.Chór Pryma Zespołu Szkół nr 3 im.Tadeusza Rylskiego w Rzeszowie pod dyrekcją Wiesława Pyzia otrzymał podziękowanie za udział w Prezentacjach Chórów Regionu Podkarpackiego projektu Akademia Chóralna — Śpiewająca Polska.
Przegląd odbył się w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im.Z.Mycielskiego w Strzyżowie.
Po prezentacji chórów młodzież udała się na Rynek w Strzyżowie, gdzie w wolnym czasie koncertowała dla mieszkańców miasta powiatowego wykonując pieśni i piosenki żołnierskie i patriotyczne oraz rozrywkowe.
Chórzystki z klas 1a,1d,1f,2b,2c,3a promowały Zespół Szkół nr 3 im.Tadeusza Rylskiego w Rzeszowie.
Towarzyszyła nam miła i sympatyczna atmosfera.
Dzięki wspaniałej artystycznej przygodzie uczennice wróciły uskrzydlone i podbudowane do dalszej pracy w próbach chóru.
Bardzo dziękujemy Państwu nauczycielom w pomocy podczas prób.Dzięki Paniom dyrektorkom i pedagogom szkoły mogliśmy pięknie zapromować ZS nr 3 w Rzeszowie.
Dyrygent chóru Pryma Wiesław Pyzia