Aktualności

PROJEKTOWANIE 2D i 3D

W ramach podpisanego Porozumienia pomiędzy Zespołem Szkół nr 3, a WSIZ w dniu 30 marca 2023 r. odbyły się zajęcia w ramach innowacji z zakresu grafiki komputerowej i produkcji multimedialnej na temat „Projektowania 2D i 3D” .Dwugodzinne zajęcia prowadził pan Mikołaj Birek, asystent w Katedrze Projektowania Graficznego. „Ciekawa lekcja” realizowana była w klasie 4fs – technik reklamy. W trakcie zajęć uczniowie zapoznali się z działaniem Blendera – zaawansowanego oprogramowania do grafiki 2D oraz 3D. Młodzież miała okazję zobaczyć jak powstają trójwymiarowe modele oraz animacje. Uczestnictwo w zajęciach oraz przekazana przez prowadzącego wiedza i umiejętności były cennym doświadczeniem dla naszej młodzieży.

Koordynator innowacji i opiekun młodzieży: Edyta Kraska

Dostępność strony