Aktualności

Regionalne Spotkania Informacyjne – upowszechnianie rezultatów projektów unijnych

W dniu 12.09.2022 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Regionalnej Konferencji Informacyjnej nt. „Międzynarodowa współpraca edukacyjna szansą na rozwój regionu – możliwości programu Erasmus+ i eTwinning” w Przemyślu.

Podczas konferencji zaprezentowano projekty, w których uczniowie uczestniczyli w sezonie letnim:

  • „Włoski staż oknem na świat”
  • „Historyczne wędrówki po Europie – Granada w oczach współczesnej młodzieży”
  • „Grecja kluczem do sukcesu zawodowego”.

Konferencja była okazją do spotkania się z koordynatorami i realizatorami międzynarodowych mobilności uczniów z regionu Podkarpacia i podzieleniem się swoimi doświadczeniami w zakresie realizacji projektów w nowej, popandemicznej rzeczywistości.  Warto przypomnieć, że w okresie od kwietnia do czerwca, na zagraniczne mobilności wyjechało do trzech krajów ponad 100 uczniów.

 

 

Poniżej link do filmiku podsumowującego te działania:

Uczniów reprezentowali: Weronika Bryda, Mateusz Lonc oraz Francesco Wyka – Saraiva pod opieką p. Sabiny Steckiej.

Dostępność strony