Rimini 2021

19 września 20 – osobowa grupa uczniów naszej szkoły, wyruszyła na staż do włoskiego Rimini. Po długim dniu spędzonym na lotniskach w Krakowie, Frankfurcie oraz  w Bolonii, cali i zdrowi, dotarliśmy na miejsce. Pod opieką autorki projektu,  p. Małgorzaty Pabjańskiej i przy wsparciu językowym pani Magdaleny Drozd, szlifujemy dziś umiejętności zawodowe. Pierwszy dzień pobytu czas zacząć. Dziś zaznajamiamy się z otoczeniem i miejscami pracy. Spotkanie goni spotkanie. Nasi technicy reklamy, żywienia oraz operacyjnych służb lotniskowych zdobywają cenne doświadczenia, które z pewnością zaprocentują w przyszłości. Pogoda i humory dopisują. Z pozytywnym nastawieniem, oraz wparciem naszych włoskich partnerów, trenujemy również znajomość języka włoskiego.

Pozdrawiamy serdecznie  grono pedagogiczne i dyrekcję Zespołu Szkół nr 3 w Rzeszowie.