Rozdanie nagród w konkursie Języka Angielskiego dla uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych „WELCOME TO Canberra”

W dniu 17 kwietnia br. podczas Dnia Otwartego naszej szkoły, odbyło się uroczyste wręczenie nagród Laureatom Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych „WELCOME TO Canberra”. Na uroczystość wręczenia nagród przyjechali wyróżnieni uczniowie, którym towarzyszyli ich koledzy i koleżanki oraz nauczyciele. Wydarzenie połączone było z wystawą prac. Dyplomy oraz nagrody dla laureatów osobiście wręczyła Pani dyrektor Katarzyna Nowak.

Serdecznie gratulujemy laureatom konkursu. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i włożony wysiłek w wykonanie prac.