Aktualności

Rozwiń swoje skrzydła…

 

Nasza szkoła nawiązała współpracę ze spółką AVIACON. Firma jest jedynym w Polsce Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym Międzynarodowego Stowarzyszenia Przewoźników Lotniczych IATA oraz jednym z najlepszych takich centr w Europie. Stowarzyszenie IATA powstało 1945 roku i zrzesza linie lotnicze z całego świata. Członkowie IATA odpowiadają za ponad 90 proc. światowego ruchu lotniczego. Certyfikowane przez IATA obszary działalności AVIACON to transport, lotnictwo, bezpieczeństwo i turystyka. Są to obszary idealnie wpisujące się w profil naszej szkoły. Dzięki współpracy uczniowie zyskają możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami i raportami, dotyczącymi przyszłości branży, zyskają dostęp do najnowszych szkoleń z oferty firmy, ale przede wszystkim będą mogli wziąć udział w procesach rekrutacyjnych z pracodawcami z całego świata. Możliwość wzięcia udziału w rekrutacji adresowana jest przede wszystkim do uczniów ostatnich klas, którzy już za kilka miesięcy staną się absolwentami naszej szkoły. Dla wielu z nich podjęcie pracy w bezpiecznym, międzynarodowym środowisku może stać się nie tylko wakacyjną przygodą, ale również początkiem obiecującej kariery.

 

Dostępność strony