„Ślemy wrażenia”

W środę 19 stycznia 2022 r. odbyła się zorganizowana i przeprowadzona przez panią Michalinę Chudzik akcja promocyjna „Ślemy wrażenia”. Nasi uczniowie napisali kilkadziesiąt listów do ósmoklasistów, w których jako starsi koledzy doradzili im na co warto zwrócić uwagę przy wyborze szkoły średniej, opowiedzieli dlaczego zdecydowali się podjąć naukę w Zespole Szkół nr 3 w Rzeszowie oraz podzielili się swoimi wrażeniami z naszej szkoły.

Podczas spotkania panowała wesoła i ciepła atmosfera, osłodzona poczęstunkiem przygotowanym dla uczestników akcji. Prace zostały skopiowane i zebrane w paczki. Jeszcze przed feriami nauczyciele z Zespołu Przedmiotów Ogólnokształcących rozniosą je do szkół podstawowych, w każdej z nich zostawiając tyle paczek, ile klas ósmych uczy się w danej placówce. Już niedługo każdy ósmoklasista będzie trzymał w dłoniach słowa wsparcia i moc porad, o co postarali się uczniowie klas: 2D, 3AS, 3BS, 3CG, 3DS, 3EG i 3ES.