SPOTKANIE Z PODRÓŻNIKIEM

Dnia 25 maja 2022 r. w naszej szkole odbyło się „Spotkanie z podróżnikiem”. Wydarzenie zorganizowane zostało przez grupę „trzask.pl” we współpracy z paniami Dorotą Bukowską i Michaliną Chudzik. Wykład połączony z prezentacją autorskich zdjęć poprowadził pan Samuel Kempski, a udział w nim wzięli uczniowie klas: 3DS, 3FS, 3CG, 3BG, 2C i 2F. Podczas inspirujących zajęć poświęconych Wietnamowi i Kambodży poznaliśmy lepiej środowisko przyrodnicze, historię i kulturę tych państw. Mieliśmy także możliwość przymierzenia tradycyjnych buddyjskich strojów. W trakcie spotkania prowadzący wielokrotnie zadawał uczniom pytania na temat omawianych krajów, zaś poprawne odpowiedzi nagradzał słodkimi upominkami.