Aktualności

SUKCES NASZEJ ANALITYCZKI!

Pragniemy podzielić się z wszystkimi: aktualnymi i przyszłymi uczniami kierunku technik analityk sukcesem uczennicy z klasy 3a, Doroty Sobuś, która wzięła udział w konkursie WorldSkills Poland 2021 i zakwalifikowała się do finału Eliminacji Krajowych w kategorii Technik Laboratorium Chemicznego jako jedna z sześciu osób, wybranych spośród chętnych Uczestników z całej Polski. 

W celu zgłoszenia się do Eliminacji Krajowych WorldSkills Poland należało przygotować krótki filmik z nagraniem przeprowadzonego osobiście, dowolnego doświadczenia chemicznego wraz z objaśnieniem zachodzących podczas niego zjawisk. Dorota realizując nagranie pokazała swoją kreatywność i pasję do tego, co robi, czym zdobyła uznanie jury i otrzymała zaproszenie do wzięcia udziału w następnym etapie.  

Cieszymy się z sukcesu Doroty i życzymy powodzenia na dalszym etapie, który odbędzie się już 28 maja w Centrum Badawczo-Rozwojowym Grupy Azoty w Tarnowie. Mamy pewność, że dla Doroty to już jest ważny punkt w rozwoju chemicznej pasji, a dla przyszłych uczniów zachęta, że jeśli coś się lubi i czegoś bardzo chce, to wszystko jest możliwe!!! 

Gratulujemy!!!

Opiekun: Magdalena Pluta

Dostępność strony