Aktualności

SUKCES NASZEJ UCZENNICY

ALEKSANDRA PRZYSTAŚ AWANSOWAŁA DO ETAPU CENTRALNEGO OLIMPIADY WIEDZY O MEDIACH!!!

W piątek 16 grudnia 2022 roku w Instytucie Polonistyki i Dziennikarstwa Uniwersytetu Rzeszowskiego odbył się finał okręgowy IX edycji Olimpiady Wiedzy o Mediach. Naszą szkołę reprezentowało 4 uczniów: Wiktoria Harpula, Aleksandra Przystaś, Patrycja Socha i Dawid Chudzicki. Zakwalifikowani do finału uczniowie podkarpackich szkół ponadpodstawowych rozwiązywali test z wiedzy o mediach. Jego celem było wyłonienie dziesięciu finalistów, którzy w marcu 2023 roku będą reprezentować okręg podkarpacki w ogólnopolskim finale Olimpiady Wiedzy o Mediach w Warszawie. W tym roku patronat honorowy nad olimpiadą objął Minister Edukacji i Nauki oraz Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji. Patronem merytorycznym przedsięwzięcia jest Polskie Towarzystwo Komunikacji Społecznej.

OWM ulotka

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż ALEKSANDRA PRZYSTAŚ uczennica klasy 4fs  – AWANSOWAŁA DO ETAPU CENTRALNEGO Olimpiady Wiedzy o Mediach.

https://www.ur.edu.pl/pl/kolegia/kolegium-nauk-humanistycznych/jednostki-naukowe/instytut-polonistyki-i-dziennikarstwa/ogolnopolska-olimpiada-wiedzy-o-mediach/komunikaty

 

SERDECZNIE GRATULUJEMY OLI I ŻYCZYMY POWODZENIA W OGÓLNOPOLSKIM FINALE OLIMPIADY!

 

Opiekun: Agnieszka Belcer

 

 

Dostępność strony