Aktualności

SUKCES NASZYCH UCZENNIC W IV Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego w Branży Logistycznej

W dniu 31.03.2022 r. w Zespole Szkół nr 2 odbyła się IV edycja Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego w Branży Logistycznej ‘English in Logistics’. Patronat nad konkursem objęli Prezydent Miasta Rzeszowa Pan Konrad Fijołek, oraz Kurator Oświaty Pani Małgorzata Rauch.

Uczniowie zmierzyli się z zadaniami praktycznymi z zakresu logistyki oraz rozumieniem tekstu pisanego i zadaniami leksykalnymi w języku angielskim. Naszą szkołę reprezentowali: Aleksandra Oleksowicz, Wiktoria Stafiej, Weronika Bartman, Izabela Huk, Adrian Dębski.

 

Ogromnie miło nam poinformować, iż :

Wiktoria Stafiej z kl. 4d zajęła II MIEJSCE a Aleksandra Oleksowicz z kl. 4d otrzymała WYRÓŻNIENIE.

Gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów w branży logistycznej.

Opiekunowie konkursu:

mgr inż. Anna Górniak

mgr Agnieszka Wisz

Dostępność strony