Aktualności

SZKOLNY KONKURS „OZDOBA NA CHOINKĘ”

W dniu 12 grudnia w naszej szkole odbyło się rozstrzygnięcie konkursu bożonarodzeniowego „Ozdoba na choinkę”. W konkursie na najładniejszą ozdobę świąteczną wzięli udział uczniowie z klasy 1a, 1b, 1d, 1e, 1f, 1i, 1g, 2b, 2c, 2f i 3c, 3f. Młodzież wykonała niepowtarzalne ozdoby choinkowe, którymi udekorowała szkolną choinkę.

Wszystkie prace zachwycały swoim pięknem, oryginalnością, kreatywnością i pomysłowością. Komisja Konkursowa w składzie: Renata Skoczylas, Katarzyna Kuźniar, Barbara Chuchla, Anna Karamanis-Pietras oraz Agnieszka Belcer przyznała następujące miejsca:

I miejsce RADOSŁAW MYTYCH z klasy 2c

II miejsce ex aequo NIKOLA PIELA z klasy 3c oraz MAKSYMILIAN STYŚ z klasy 3f

III miejsce MILENA BARAN z klasy 1f

IV miejsce EMILIA KACZMARCZYK z klasy 3f

V miejsce SYLWIA RZESZUTEK z klasy 1i

VI miejsce WIKTORIA SANECKA z klasy 2b

Wyróżnienia otrzymali: MATEUSZ BAJEK z klasy 2c, KINGA BABIARZ z klasy 1e, DOMINIK BIENIEK z klasy 1g oraz WIKTOR MIGUT z klasy 3f.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym. Dziękujemy uczniom biorącym udział w konkursie za ogromne zaangażowanie i twórczą pracę!

Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki.

Opiekunowie: Agnieszka Belcer, Barbara Chuchla, Anna Karamanis-Pietras.

Dostępność strony