Aktualności

Targi Edukacyjne w Gminie Głogów Małopolski

W czwartek 28 kwietnia 2022 roku uczestniczyliśmy w Targach Edukacyjnych w Gminie Głogów Małopolski. Zaprezentowaliśmy pełną ofertę edukacyjną naszej szkoły. Przypomnijmy – kształcimy w 6 kierunkach na poziomie technikum czyli: technik analityk, reklamy, hotelarstwa, żywienia i usług gastronomicznych, eksploatacji portów i terminali oraz lotniskowych służb operacyjnych, a w szkole branżowej oferujemy kształcenie na kierunku kucharz cukiernik. Bardzo ważne jest to, że kończąc technikum, macie zawód a także możliwość podjęcia dalszej edukacji na studiach. Przygotowane przez nas stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, a nasi uczniowie dzielili się ciekawostkami dotyczącymi życia szkoły i atrakcji, które oferujemy. Kochani ósmoklasiści, dziękujemy za zainteresowanie i jeśli wybierzecie naszą szkołę, to do zobaczenia we wrześniu. Serdecznie zapraszamy!!!

Dostępność strony