Aktualności

Technik analityk – promocja

PROMOCJA KIERUNKU „TECHNIK ANALITYK”

11 lutego – tuż przed rozpoczęciem ferii zimowych, Analitycy z klasy 3as zaangażowali się w promocję swojego kierunku, poprzez przygotowanie stanowisk i aktywny udział w filmiku pokazującym ich codzienność w szkolnych pracowniach laboratoryjnych. W ten sposób chcieli pokazać swoim młodszym kolegom i koleżankom nie tylko dużą ilość sprzętu i odczynników chemicznych, którymi dysponuje szkoła, ale również podzielić się swoimi spostrzeżeniami i wrażeniami, dotyczącymi nauki zawodu.

Tego dnia wszyscy – i uczniowie i nauczyciele przypomnieliśmy sobie jak niezwykły, barwny
i fascynujący jest świat chemii oraz jak istotną rolę odgrywa zawód Technika Analityka w codziennym życiu każdego człowieka.

Dziękujemy Analitykom z klasy 3as za ich pomoc, ciekawe pomysły i chęć promowania tego wspaniałego kierunku przyszłości, a efekty ich wspólnej pracy wszyscy będziemy mogli zobaczyć już wkrótce na stronie szkoły.

Przygotowanie uczniów: Magdalena Marzęta, Mariola Zygmunt, Halina Machowska

Nagranie i montaż: Mikołaj Garlak

Dostępność strony