Aktualności

Udział hotelarzy w kongresie

Udział naszych hotelarzy w kongresie branży hospitality „BE MY GUEST” – Zostań Liderem Nowej Gości”

20 uczniów naszej szkoły z klas technikum hotelarskiego (1e, 2a, 3a) uczestniczyło w dniach 24-25.10.22. w ogólnopolskim kongresie hotelarzy zorganizowanym przez Stowarzyszenie Hotelmania, w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Było to pierwsze w Polsce wydarzenie edu-inspiracyjne, tego typu, skierowane do uczniów, studentów i młodych profesjonalistów branży hotelarskiej. Podczas kongresu udało się połączyć zdobywanie wiedzy merytorycznej na najwyższym poziomie z rozrywką oraz przebywaniem w inspirującym towarzystwie i miejscu o niezwykłej estetyce.

W trakcie wydarzenia zorganizowana była też gra terenowa, w której wzięliśmy udział. Dzięki grze poznaliśmy najbardziej atrakcyjne zabytki i miejsca rozrywek miasta Krakowa, znajdujące się  dystansie pomiędzy Starym Miastem i Kazimierzem. Musieliśmy się przy tym wykazać bardzo dobrą kondycją fizyczną, wiedzą i spostrzegawczością.

Podczas dwudniowego wyjazdu był też czas na wieczorny spacer po Starym Mieście oraz na samodzielne odkrywanie uroków Krakowa.

Opiekunowie grupy:

Iwona Kwater i Monika Płonka

Dostępność strony