Aktualności,  Ogłoszenia

UDZIAŁ NASZYCH UCZNIÓW W DNIU OTWARTYM WSIiZ

W dniu 28 maja 2024 r. uczniowie Klas Patronackich WSIiZ: 1 D i 3 D oraz klasy 2 D i 4 F, wraz z opiekunami: M. Alibożek, K. Dawidowską, R. Kanią, K. Kwoką, S. Stecką, M. Szeligą, A. Tabor i K. Winiarską wzięli udział w obchodach Dnia Otwartego Wyższej w Kampusie w Kielnarowej.

Nasi uczniowie mieli wyjątkową okazję, aby pouczyć się gramatyki angielskiej razem z YouTuberem Pawłem Grabiasem Rock, wziąć udział w szeregu ciekawych warsztatów, zarówno w języku polskim, jak i angielskim oraz spróbować szczęścia w Loterii z nagrodami.

Uczelnia zadbała również o bardzo ważny aspekt prospołeczny – integrację i dobre samopoczucie naszych uczniów – serwując w Tabernie poczęstunek i zapewniając rozrywki integracyjne na świeżym powietrzu.

Dziękujemy za zaproszenie!

Koordynator porozumienia o Klasach Patronackich z ramienia WSIiZ: mgr Beata Byra
Koordynator porozumienia z ramienia szkoły: mgr Katarzyna Dawidowska.

Dostępność strony