UROCZYSTE ROZDANIE NAGRÓD W KONKURSIE „OZDOBY NA SZKOLNĄ CHOINKĘ”

W dniu 20 grudnia 2022 r. odbyło się uroczyste rozdanie nagród dla zwycięzców i wyróżnionych w konkursie bożonarodzeniowym „Ozdoby na szkolną choinkę”.

Nagrody wręczyła Pani Dyrektor Jadwiga Gargaś. Na uroczystości obecna była również Pani Anna Spirała – Przewodnicząca jury konkursowego.

Zwycięzcy konkursu:

1 miejsce – Maria Wydra, klasa 2f

2 miejsce – Radosław Mytych, klasa 1c

3 miejsce – Magdalena Stępień, klasa 2f

Pozostali uczniowi – Maja Pacyna, Krystian Piękny, Aneta Sowa, Mikołaj Wilk (klasa 1c), Wiktoria Bielenda, Gabriela Czernik, Sabina Draus, Gabriel Firlej, Monika Gucwa, Radosław Hudzik, Alicja Kasprzyk, Katarzyna Kawula, Nadia Marut, Oliwia Such, Lena Telega (klasa 1f), Zuzanna Cupryś, Wiktor Migut, Oliwia Staroń, Maksymilian Styś, Wiktoria Złamaniec (klasa 2f) – otrzymali wyróżnienia i drobne upominki.

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie i wykonanie pięknych ozdób na choinkę!

Organizatorzy konkursu: Agnieszka Belcer, Barbara Chuchla, Tomasz Doktór