Aktualności

Warsztaty na Politechnice Rzeszowskiej

W dniu 07.02.2023 r. uczniowie klasy 4ds brali udział w warsztatach na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej prowadzonych przez Pana Pawła Bełcha z Zakładu Systemów Zarządzania i Logistyki. Tematyką zajęć był czas pracy kierowcy. Uczniowie zapoznali się z aktualnymi przepisami prawnymi regulującymi czas pracy kierowcy oraz ich zastosowaniem w praktyce gospodarczej przedsiębiorstwa transportowego. Analizowali sytuacje problemowe występujące w trakcie planowania przewozów rzeczy oraz ich realizacji w kontekście rozliczania czasu pracy kierowcy. Uczniowie wykazali się dużą aktywnością w trakcie warsztatów, co zostało nagrodzone przez prowadzącego zajęcia (na zdjęciu Zuzanna Rębacz).

Opiekunowie: Elżbieta Bród-Sikora, Anna Górniak.

Dostępność strony